Podjąłeś decyzję o zatrudnieniu agencji ochrony w celu ochrony swojej firmy, ale co teraz? Jakich cech szukasz w firmie? Jakie pytania powinieneś zadać? Jak odróżniasz jedną firmę ochroniarską od drugiej?

Po raz kolejny Small Business Trends zwrócił się o radę do Grega Kuhna, założyciela i CEO Omega Protective Services. Zalecił, aby właściciele małych firm rozważyli następujące sześć tematów, z których każdy zadał w formie pytania.

Zadaj te pytania przed zatrudnieniem ochroniarzy

Czy agencja jest własnością lokalną, czy należy do sieci krajowej?

Kuhn doradził firmom zatrudnić lokalną firmę ochroniarską, która sama w sobie jest małą firmą.  „Mała firma może ci służyć lepiej niż firma bezpieczeństwa narodowego” – powiedział. „Dla nich jesteś tylko kroplą w wiadrze. Mała agencja zwróci większą uwagę i zapewni lepszą opiekę. Będziesz miał numer telefonu szefa, a nie jakieś call center ”.

W jaki sposób firma jest zorientowana na obsługę klienta?

Kuhn powiedział, że chcesz znaleźć firmę, w której priorytetem jest obsługa klienta.

„Bezpieczeństwo jest oczywiście celem liczbowym, ale podążanie za nim to obsługa klienta” – powiedział. „Jeśli wybierzesz firmę, która nie ma tego jako priorytetu, nie zatrudniaj ich”.

Czy bezpieczeństwo jest głównym celem agencji ochrony?

Chcesz dowiedzieć się, czy bezpieczeństwo jest wyłącznym biznesem firmy, czy też jest dodatkiem do innych usług, takich jak sprzątanie, parkowanie lub architektura krajobrazu, powiedział Kuhn. Doradził zatrudnienie agencji specjalizującej się w wymaganym typie bezpieczeństwa.

Czy bezpieczeństwo jest głównym celem agencji ochrony?

 

„Jeśli organizujesz wydarzenie, poszukaj firmy ochroniarskiej” – powiedział. „Jeśli potrzebujesz uzbrojonych ochroniarzy, wskaż specjalizację w tym zakresie. Jeśli jest to bezpieczeństwo magazynu, zlokalizuj firmę, która ma duże doświadczenie w tej dziedzinie ”.

Czy firma oferuje jednolite opcje?

Kuhn zapytał: „Czy agencja ochrony, którą rozważasz, oferuje różne opcje strojów pasujących do okazji?”

Przytoczył takie opcje, jak mundury policyjne, koszulki polo, t-shirty, garnitur i krawat oraz zwykłe ubrania.

„Jeśli firma oferuje tylko jeden mundur – na przykład w stylu policyjnym z naszywkami na ramionach i czarnymi pasiastymi spodniami – szukaj dalej, chyba że to najlepiej pasuje do twoich potrzeb”.

Jaka jest reputacja firmy?

Google ułatwia określenie reputacji firmy (skargi są często pierwszymi objawami), ale nie ograniczaj się do wyszukiwania tylko do słów kluczowych. Przeglądaj oceny i recenzje witryn, takich jak Yelp, i odniesienia do sieci społecznościowych, takich jak LinkedIn, Facebook i Twitter. Sprawdź także ocenę agencji Better Business Bureau agencji.

Kolejny pomysł: poproś firmę o referencje od klientów i porozmawiaj z nimi, aby dowiedzieć się, czy byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Kuhn sugeruje nawet, aby dowiedzieć się, co sądzą pracownicy agencji o pracy w tym miejscu.

„Może to być trudne do zrozumienia”, powiedział, „ale spotykając się z przedstawicielami firmy, można poczuć ich nastawienie”.

Czy firma ochroniarska chce zaspokoić twoje potrzeby?

„Czy firma będzie pracować z twoim harmonogramem, szczególnie jeśli będzie to wymagało różnych godzin”, zapytał Kuhn. „Jeśli nie chce cię przyjąć, nie szuka Twojej firmy”.

Poradził również, aby zapytać, czy agencja ochrony jest w stanie zapewnić ochronę krótkoterminową, na przykład podczas wakacji, czy też wymaga to długoterminowej umowy. Im bardziej elastyczny, tym lepiej, powiedział Kuhn.

Czy firma ochroniarska chce zaspokoić twoje potrzeby?

Inne kwestie związane z zatrudnieniem związane z bezpieczeństwem do rozważenia:

Czy firma jest licencjonowana i ubezpieczona?

Agencja powinna być w stanie dostarczyć ważne, aktualne licencje państwowe i okazać dowód ubezpieczenia. Sprawdź ubezpieczenie, aby upewnić się, że odpowiednio obejmuje ono twoją sytuację (standardem jest milion dolarów). Formy ubezpieczenia obejmują ubezpieczenie pracownika, odpowiedzialność auto i odpowiedzialność ogólną. Poproś o dodanie Twojej firmy jako „dodatkowo ubezpieczonej”.

Agencja Ochrony TREE

Jak dobrze wyszkoleni są Strażnicy?

Bez względu na rozważaną firmę ochroniarską lub rodzaj usługi, której potrzebujesz, zatrudnienie odpowiednio przeszkolonych pracowników ma zasadnicze znaczenie dla dobrobytu Twojej firmy. W przeciwnym razie ryzykujesz, że strażnicy nie będą przygotowani do radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych lub do wykonywania nawet rutynowych zadań. Zapytaj, jaki rodzaj szkolenia zapewnia firma i czy spełnia lub przekracza wymagania stanowe. Jeśli to drugie, zapytaj w jaki sposób i bądź konkretny.

Ile to będzie kosztować?

Chociaż możesz nie chcieć zatrudnić firmy, która złoży najniższą ofertę, w zależności od kwalifikacji, powinieneś zadać następujące pytania wszystkim rozmówcom:

Jak często przy firmowym rachunku za świadczone usługi: tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne? Czy będzie pobierać zryczałtowaną stawkę miesięczną, jednolitą stawkę godzinową dla wszystkich pracowników lub inną stawkę godzinową dla każdego pracownika? (Stawki godzinowe mogą lepiej pasować do Twojego budżetu, jeśli potrzebujesz pomocy sezonowej, na imprezy lub w niepełnym wymiarze godzin). Czy Twoja firma musi pokryć koszty mundurów, wyposażenia i dodatków?

Sending
User Rating 5 (2 votes)
Autor, Właściciel at | Website

Porady, newsy, ciekawostki dla każdego!